Alüminyum Tabela

Balıkesir Alüminyum Tabela

Tabelanın firmalar için ne kadar önemli bir unsur olduğu pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Uzun yıllardan beri kullanılan ve belli bir yönetmeliğe sahip olan tabelaların pek çok çeşidi de bulunmaktadır.

Alüminyum tabela da yine son dönemlerde en çok kullanılan tabelalar arasında büyük yer tutmaktadır. Işıklı, ışıksız, totem, harf, giydirme, lambri giydirmeli ve led aydınlatmalı olmak üzere de pek çok alüminyum tabela çeşidi bulunmaktadır.

Alüminyum tabela, firmalara ait logo ya da isimlerin 3 boyutlu olacak şekilde tasarlanması ve işlenmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Firmalara ait logolar ya da firma isimleri işlem gördükten sonra askı ya da ayaklı olacak şekilde monte edilmektedir. Elbette bu tabelaları yaptırırken mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunmaktadır.

Alüminyum Tabela Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alüminyum tabela yaptırırken dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

  • Işıklı yapılan tabelalarda mutlaka kaliteli bir ışık aksamı kullanılmalıdır. İleride doğabilecek arızaların giderilebilmesi için uygun bir şekilde monte edilmelidir.
  • Ürünlerde boya işlemi yapılırken mutlaka elektrostatik boya kullanılması gerekmektedir. Yağmur, kar ya da güneş gibi olumsuz hava koşullarından tabelanın etkilenmemesi için bu nokta çok önemlidir.
  • Tabelanın ağırlığı çok önemlidir. Tasarımı yapacak olan kişinin bu hususlarda gerekli hesaplamaları yapması, oluşabilecek kazaların önüne geçmek için de çok önemli bir detaydır.

Sizlere de en kaliteli malzemeler kullanarak tabela yapmamızı istiyorsanız balıkesir tabela olarak mutlaka bizlere ulaşmanız gerektiğini unutmayınız

Bir cevap yazın

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun