Balıkesir Işıklı Tabela

Balıkesir Işıklı Tabela

Tabelalara ait pek çok çeşit bulunmaktadır. Çeşitlendirmeler de firmanın türüne göre değişiklik göstermektedir. Bir bar ile butiğin tabela tasarımı birbirinden oldukça farklı bir şekilde dizayn edilmektedir. Işıklı tabela ise son dönemlerde en çok kullanılan tabela modelidir. Sebebi ise gece vakitlerinde de firmanın önünden geçen kişilerin firma hakkında az çok bilgi sahibi olabilmesinin sağlanmasıdır. Işıklı tabelalar genellikle bar, kafe, pub ya da restoran gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Müşteri çekme gayesinde olan kişiler, tabela tasarımlarını bu yönde sağlamaktadır. Işıklı tabelanın da belli türleri bulunmaktadır. Çeşitler aşağıda yer almaktadır.

Balıkesir Neon Tabela

Neon gazı ile birlikte dizayn edilen bu tabelalarda cam borular kullanılmaktadır. Isıtılan cam borular şekillendirilmekte ve farklı tabela modelleri ortaya çıkarılmaktadır. İlgi çekici olan bu tabelalar en sık kullanılan tabela çeşitleri arasında yer almaktadır.

Balıkesir Led Tabela

Işıklı tabela modelleri arasında en tasarruflu olanlarıdır. Led ışıklar tabelaya monte edilmekte ve gece gündüz kullanılabilmektedir. Yanıp sönebilecek şekilde ayarlanan bu tabelalar aynı zamanda çevre dostudur.

Balıkesir Florasan Tabela

Florasan ışıkların kullanıldığı tabela modelidir. Bütçe konusunda sıkıntı yaşayan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Akşam saatlerinde müşterilerin ilgisini çekmek için tasarlanabilmektedir.

Dıştan Aydınlatmalı Tabelalar

Diğer tabela modellerinden biraz daha farklıdır. Işıklar tabelanın içine değil, dışına ya da üst kısmına yerleştirilmektedir. Bu sayede tabelanın ışıklandırılması da mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun