Balıkesir Neon Tabela

Balıkesir Neon Tabela

Camdan tasarlanan bu tabelaların üretimi oldukça meşakkatlidir. Cam borular kullanılmakta ve bu borular ısıtılarak yazı şekline getirilmektedir. Pub, bar ya da kafelerde sıklıkla kullanılan bu tabelalar, bulundukları mekana ayrı bir hava katmaktadır. Renkli tozların kullanıldığı bu tabelalarda farklı renkler de de kullanılabilmektedir.

Balıkesir Neon tabela çok uzun yıllardan beri kullanılan bir tabela çeşididir. Isıtılıp şekillendirilen cam boruların toz boyalar ile renklendirilmesi sonucu ortaya son derece çık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu tabelalarda aynı zamanda neon gazı da kullanılmaktadır. Diğer tabela çeşitlerinden oldukça farklı olan bu tabelaların mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kötü bir görüntü ve sağlıklı çalışmayan tabelalar ortaya çıkmaktadır.

Neon Tabela Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Neon tabela yapımı zorlu bir iş olduğundan mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

  • Neon tabelalar karanlık ortamlarda daha çok dikkat çektiği için renk seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle uzak mesafelerden de net bir şekilde okunabilecek renklerde tasarım yapılması gerekmektedir.
  • Neon tabelaların konumu oldukça önemlidir. Bu nedenle her yerden görülebilecek bir noktaya monte edilmesi gerekmektedir.
  • Bir diğer önemli faktör ise tabelanın büyüklüğüdür. Tasarımı yapılacak olan tabelada tabelanın mutlaka büyük ölçülerde yapılması büyük avantaj sağlayacaktır. Bu sebeple de mekanın büyüklüğüne göre tabela seçimi sağlanmalıdır.

Hemen avantajlı tabela taleplerinizi firmamızın kalitesiyle buluşturarak kalıcı ve göz doldurucu bir tabelaya kavuşmak için firmamızın telefonları ile bizleri arayınız.

Bir yanıt yazın

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun