Balıkesir Pleksi Tabela

Balıkesir Pleksi Tabela

Maliyeti düşük olan ve genellikle küçük işletmeler tarafından kullanılan bu tabelalara aynı zamanda led ışık montajı da yapılabilmektedir. Giydirme şeklinde hazırlanan bu tabelalarda maliyet oldukça düşüktür ve ürünler çok kısa zamanda hazırlanabilmektedir. Pleksi tabela aynı zamada hafif ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de montajı çok kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Reklamcılar tarafından hazırlanan yapışkanlı folyolar pleksi malzemelerin üzerine yapıştırılmaktadır. Suya ve olumsuz hava koşullarına karşı çok fazla dayanıklı olmayan bu modeller daha çok iç mekanlarda tercih edilmektedir.

Işıklı Pleksi Tabela

Baskı işlemleri yapıldıktan sonra yazı ya da logo üzerine küçük delikler delinerek led ışıklar tabelaya yerleştirilmektedir. Elektrik sistemine bağlanan ve belli programlar doğrultusunda çalışan bu tabelaların ışıkları sabit kalabilirken aynı zamanda yanıp sönebilmektedir. Uzun vadeli kullanımlar iç mekanlarda mümkündür; ancak dış mekanlarda yeterli avantajı sağlamamaktadır.

Işıksız Pleksi Tabela

Pleksi tabela ürünleri arasında ışık sisteminin bulunmadığı tabela modelleridir. Bu ürünler genellikle iş hanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmaya ait bilgiler ve firma unvanı bilgisayar ortamında sağlandıktan sonra pleksi üzerine basılmaktadır. Kısa vadede yapılabilen ve hemen teslim edilebilen bu modeller genellikle esnaflar tarafından büyük ilgi görmektedir. Uzun vadeli kullanımlar iç mekanlarda uygun olurken dış mekanlar için fazla tavsiye edilmemektedir. Düşük maliyetli tabela talebi olan kişiler rahatlıkla bu tabela modelinden sipariş verebilmektedir.

Bir yanıt yazın

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun